קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם!

מהי הדרך הנכונה לחזור ללידים?

מהי הדרך הנכונה לחזור ללידים? לפניות של לקוחות פוטנציאלים אצלנו באתר, ניתן לקרוא או לחילופין לראות וידאו בתחתית הדף

קבלת פנייה מלקוח פוטנציאלי בצור קשר באתר, במינוח המקצועי נקרא לידים, מה בדרך כלל עושים? או מרימים טלפון או שולחים מייל, לפעמים את שניהם. אנחנו לא באמת רואים את "האדם" מאחורי הפנייה, בשבילנו זה רק מספר או שם ולכן אנחנו סוגרים הרבה פחות עסקאות ממה שהיינו יכולים לסגור..

כדי להגדיל את סיכויי סגירת הפנייה צריך שהלקוח הפוטנציאלי יראה אותך ואת העסק כמה שיותר פעמים בטרם תקיים עמו שיחה טלפונית.

בשלב הראשון אני מעתיק את כתובת המייל של הפונה ומדביק אותה במנוע החיפוש של פייסבוק , ברוב הפעמים אנחנו נמצא את הפרופיל שלו בפייסבוק ונוכל לשלוח לו הודעה פרטית, להודעה הפרטית נצרף קישור לאתרנו, לדף רלוונטי לתחום הבקשה של הלקוח, ברגע שהוא יפתח את ההודעה הוא יראה תמונה שלנו בהודעת הפייסבוק וסביר להניח שהוא יעשה "סיבוב" קטן בדף פרופיל הפייסבוק שלנו כדי להתרשם, מהלך זה מעביר את "הקשר" שלנו עם הלקוח מרמה של אנונימיות לרמה האישית.

בשלב השני אני שולח ללקוח מייל בדואר האלקטרוני , משהו בסגנון... שלום...נניח משה, קבלתי את פנייתך לגבי ( הנושא שהוא פנה אליו ) אצור קשר במהלך היום ומצרף קישור למידע נוסף באתרי וכמובן שלמייל עצמו יש חתימה דיגיטלית הכוללת שוב תמונה שלי ופרטי עיסוק ומהווה חשיפה נוספת עבורי ועבור העסק.

אז מה קרה כאן? הלקוח נחשף מספר פעמים לשירות שאני מציע, פעם אחת בפייסבוק, לאחר מכן באתר ובפעם השלישית במייל, אני מניח שהוא כבר זוכר אותנו.... הרבה פעמים הלקוח הפוטנציאלי יתקשר אלינו עוד לפני שאנחנו נספיק להתקשר אליו, אם הלקוח מתקשר אלינו ראשון, סימן שהאתר שלנו ואנחנו עשינו עליו רושם טוב וכעת הכל בידיים שלנו.

אם אנחנו אלה שמתקשרים... חשוב לשמור על נוסח שיחה מסוים, אתן דוגמא :

שלום משה, מה שלומך?
מחכים קצת ולאחר שהוא עונה וסביר להניח שואל מי זה...?
אני משיב, אילן שוורץ מאתר שירות 10, אני חוזר לפנייה שלך לגבי פרסום באתר,
לפני שאני נותן לו לענות, אני שואל אותו מתי נוח לך לדבר?
לרוב התשובה שלו תהיה מה רע עכשיו, יש לי זמן...

אם היינו מתחילים לדבר ישר, כמו שאומרים אוטוסטראדה... ומתחילים ישר למכור כאן ועכשיו, הלקוח היה אומר תתקשר אליי מחר, ומחר הוא היה אומר שבוע הבא נראה לי מעולה.. ובמקום שהוא ירדוף אחריכם... כי הוא באמת צריך את השירות או המוצר שלכם, הרי הוא זה שפנה... יוצא שאתם רודפים אחריו ונראים גרוע משיחה לשיחה..., אני יודע שזה נשמע לא הכי הגיוני אבל אנשים חושבים באופן לא רציונאלי דבר שמסביר למה שינוי ניסוח קטן בשיחה עושה הבדל גדול.

למה מאוד חשוב לעבוד בשיטה הנ"ל?

קשה למכור על הפעם הראשונה ולכן חשוב להגדיל חשיפות בטרם נעשה את שיחת המכירה, אם לא הזכרתי זאת עד עכשיו, הדבר הכי חשוב זה להתקשר!

אני מכיר מלא בעלי עסקים שרק שולחים מייל ומצפים מהלקוח לחזור אליהם...
הסיבה שהלקוח לא התקשר מלכתחילה אלא פנה באמצעות צור הקשר באתר היא כי הוא רוצה שנותני השירות יחזרו אליו ולא הפוך...

דבר נוסף ולא פחות חשוב, אנחנו בונים עסק ועסק זו בנייה לטווח ארוך, אם לקוח לא סגר איתנו והעדיף להזמין את השירות מהמתחרים בגלל מחיר מוזל או סיבה אחרת...

 

 

פרסום ראשון :20/09/2012 17:47:41
עדכון אחרון :24/09/2019 09:31:01
עדכונים אחרונים
מבצעי שיווק וקידום חדשים!
כל מה שהעסק שלך צריך במרחק של קליק!
לידים איכותיים, פרסום בגוגל, שיווק בפייסבוק ועוד...