קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם!

כדאי שתכיר את יוטיוב ועולם סרטוני הוידאו, שיווק בוידאו עובד!

לא מספיק אנשים מכירים את העסק שלך ואולי אפילו אותך ? המתחרים מנצלים את זה לטובתם ולוקחים לך עבודות שהיו אמורות להיות שלך ? ניתן לקרוא או לחילופין לראות סרטון וידאו בתחתית הדף

אם תמונה שווה אלף מילים אז כמה לדעתך שווה סרטון וידאו ?

מה דעתך להיות בעלים של ערוץ טלוויזיה ועוד בחינם ?

היום אין צורך לחכות שיזמינו אותך להתארח בתוכנית טלוויזיה או יעשו על העסק שלך כתבת תדמית, השליטה בידיים שלך !

אתם בטוח מכירים את יוטיוב אבל כנראה לא מנצלים את המדיה השיווקית העצומה הזו. יוטיוב הוא לא רק שטח אחסון חינמי לעלות בו סרטוני וידאו, למעשה הוא רשת חברתית, מנוע החיפוש השני בישראל לאחר גוגל ואחד האתרים הכי פופולאריים בישראל דבר שיכול להביא לכם לעסק לקוחות מאוד ממוקדים ורלוונטיים.

למה בכלל להשתמש בוידאו ?

אנשים קונים מהרגש ולאחר מכן מצדיקים את הרכישה עם השכל, וידאו הוא כלי מספר אחת להפעיל את חושי הרגש ולעביר מסרים בצורה מעניינת וברורה.

אנשים בדרך כלל קונים ועושים עסקים עם אנשים שהם מכירים הולכים למקומות שכבר היו בהם, נכון "הדבר המוכר" הזה נותן לנו תחושת אמון וביטחון. עכשיו תחשבו שהלקוחות הפוטנציאלים שלכם יכירו אתכם עוד לפני פגישת המכירה, יתנו בכם אמון ותהליך המכירה יהיה הרבה יותר קל וגם קצר.

אני רוצה להראות לכם שיטה פשוטה, מהירה וחינמית להביא לקוחות פוטנציאלים ולהגדיל חשיפה, 10 דקות ביום יעשו את העבודה, כמובן שצריך שיהיה לכם לפחות סרטון וידאו אחד ואני מאוד ממליץ להשקיע בעיצוב ערוץ היוטיוב שלכם, עיצוב תדמיתי יראה שאתם מקצוענים, ישיג עבורכם בידול מהמתחרים ויגרום ללקוחות לזכור אתכם.

לשיטה אני קורא שיטת המעגלים : מעגל ראשון מצטרף לקולגות בתחום, מעגל שני לתחומים משיקים לתחום שבו אני עוסק, מעגל שלישי לתחומים מקבילים לתחום שלי וזאת מפני שיש סיכויי גדול שיש לנו לקוחות משותפים.

באמצעות הצטרפות כחבר וכתיבת הודעה מפרגנת על "הקיר" בחשבון שלהם אני מביא פרסום חינמי לערוץ היוטיוב שלי ומערוץ היוטיוב אני מביא תנועה רלוונטית לאתר העסק.

אני עושה רענון לדף, אם התמונה שלי מעניינת היא תמשוך יותר כניסות, לחיצה על התמונה מעבירה את הגולשים לערוץ היוטיוב שלי

תחום השיווק בוידאו הוא נוסטלגיה מתוקה עבורי היות והתחלתי לצלם ולערוך סרטונים כבר בשנת 2004 כאשר אני ושותפי ישראל בלייכר פתחנו את העסק האינטרנטי הראשון שלנו פורטל העיר באר שבע.

אני מזמין אותך לראות כמה זה פשוט לצלם סרטון וידאו, לא צריך מצלמה משוכללת או ציוד עריכה, בנוסף אני מראה איך באמצעות וידאו תחסכו זמן וכסף. רק בשביל לראות אם איזו מצלמה צילמתי ואילו תוצאות הפקתי שווה : פרסום ביוטיוב

. 

 

 

פרסום ראשון :05/09/2012 12:19:56
עדכון אחרון :24/09/2019 09:47:31
עדכונים אחרונים
מבצעי שיווק וקידום חדשים!
כל מה שהעסק שלך צריך במרחק של קליק!
לידים איכותיים, פרסום בגוגל, שיווק בפייסבוק ועוד...