קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם!

האם אתה משלם יותר מדי כסף עבור קידום אתר בגוגל?

איך לשלם פחות מהמתחרים עבור קמפיין פרסום בגוגל אדוורדס, ניתן לקרוא או לצפות בסרטון וידאו בתחתית הדף.

גוגל רוצה לשמור על איכות תוצאות החיפוש כי אחרת אנשים יפסיקו ללחוץ על המודעות בתשלום ולטווח הארוך הם יפסידו כסף ובמקביל למקסם את הרווח שלה.

איך לא להפסיד כסף בקידום בגוגל ?


הרבה בעלי עסקים שפגשתי במהלך השנים נפלו קורבן לעסקת קידום אתרים גרועה והרוב אפילו עדיין לא יודעים את זה.

עכשיו אני אראה לכם איך לבדוק על מה אתם משלמים וגם איך לבחור את מילות המפתח הנכונות לקידום.

הכלי הכי טוב לבדיקה של תנועת גולשים הוא כלי מילות המפתח שנמצא בגוגל אדוורדס, היום נעשים בגוגל 92% מהחיפושים בישראל, אם אנחנו נדע כמה חיפושים יש עבור כל מילה אז נוכל לדעת גם מה היקף שוק הלקוחות הפוטנציאלים של התחום שלנו.


אני אסביר על דוגמא אמיתית איך לבדוק ולהעריך הצעות מחיר שאתם מקבלים לקידום אתרים בגוגל :

לא מזמן הגיע אליי לקוח מתחום טיולי האופניים, הוא שילם לחברת קידום האתרים במשך שנה עבור מודעת גוגל בתשלום למילת המפתח טיולי אופניים בדרום 400 ₪ + מע"מ בחודש כדי להיות בדף הראשון ללא הגבלת הקלקות, אני מזכיר התשלום לגוגל הוא פר הקלקה.

אז מה חברת הקידום תיקח סיכון, תפסיד כסף.... ממש לא... ועוד מעט תראו את הנתונים האמיתיים

מה שכן, הלקוח היה מאוד מרוצה, כל הזמן ראה את עצמו בדף הראשון בגוגל באותה מילה והיו קצת פניות פה ושם אבל ממש לא מהמילה הזו אלא מכניסות אחרות לאתר ואת זה הוא לא ידע כי הוא הסתכל על התמונה הגלובאלית ולא על הסטטיסטיקות של האתר.


אוקיי בואו נכנס לגוגל אדוורדס ונראה מה הוא היה צריך לעשות : מומלץ לעבור לוידאו בתחתית הדף במקום המשך הקריאה.חיפושים מועטים זה לא אומר שמילות המפתח לא טובות למעשה צריך לבדוק כל מילה לגופה , האם הלקוחות שהגיעו מאותה מילת מפתח השאירו פנייה, האם הם גם רכשו בעסק עצמו, צריך לבדוק מה מילות המפתח הכי ממירות עבור פניות ועבור רכישות בפועל , את זה אנחנו בודקים בתוכנת סטטיסטיקות כגון גוגל אנליטיקס ובגוגל אדוורדס עצמה.

השיטה הכי טובה לעבוד עם מקדם אתרים עבור קמפיין ממומן היא לשלם לו סכום חד פעמי עבור הקמת הקמפיין וסכום חודשי עבור הניהול, התשלום עבור הניהול הוא נגזרת של תקציב הפרסום המושקע ומקובל לגבות כ 15% , באופן הזה הלקוח משלם את רוב הכסף עבור הפרסום עצמו ולכן הוא גם יראה יותר פניות ויהיה הרבה יותר מרוצה.


אזהרה ! אם לא צפית בוידאו תדע שאתה עלול להיות בין העסקים שמפסידים כסף בלי שהם יודעים את זה,  אני לא כותב אז זה בשמחה אבל מכיוון שאני בטוח שאף אחד לא רוצה לצאת פראייר הרבה בעלי עסקים שפגשתי במהלך השנים נפלו קורבן לחברות קידום אתרים שנתנו להם עסקה, למה לקרוא לזה עסקה פשוט סדרו אותם תשלום חודשי קבוע, נראה לכם הגיוני, אם היו הרבה כניסות החברה היתה פושטת רגל.. מה הם יקחו את הסיכון על עצמם ? אני לא אוהב שמישהו יוצא פראייר, עסקה טובה צריכה להיות הדדית ל 2 הצדדים


בעיה הפוכה היא קידום לדף הראשון בגוגל במילות מפתח שאין בהן כמעט חיפושים ומכאן אפשר להבין למה לאתר אין כמעט כניסות ופניות. בשל חוסר ידע ולא באשמתם נופלים בעלי עסקים רבים למלכודת של תשלום חודשי קבוע לפרסום בדף הראשון בגוגל עבור מספר צירופי מילים כאשר רק על הנייר נראה שהמילים הנבחרות טובות... למעשה המילים הנבחרות טובות אבל רק לחברת קידום האתרים שמפרסמת ומשלמת לגוגל עבור הפרסום בשיטת "ההקלקות" ומכיוון שאין כמעט הקלקות הם גוזרים כ 90% מהכסף שהשקיעו בעלי העסקים בפרסום

.

 

 

פרסום ראשון :05/09/2012 11:57:50
עדכון אחרון :24/09/2019 09:58:06
עדכונים אחרונים
מבצעי שיווק וקידום חדשים!
כל מה שהעסק שלך צריך במרחק של קליק!
לידים איכותיים, פרסום בגוגל, שיווק בפייסבוק ועוד...