קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם!

סיבות להקמת אתר אינטרנט

רוב הסיבות להקמת אתר אינטרנט הן בעצם הבנת התהליך בבניית אתר מוצלח ורווחי.


1) תדמיתית – עסק בעל אתר "נתפש" כמתקדם ועתידי ואילו עסקים שאין להם אתר אינטרנט או גרוע מזה יש להם אתר אך האתר אינו מקצועי, "נתפסים" על ידי הלקוחות כלא אמינים וככאלה שלא מתכננים "להישאר בעניינים" בתקופה הקרובה.

2) שיווקית - האינטרנט משמש כאפיק שיווקי נוסף ויכול גם לפנות לפלח שוק חדש של גולשי אינטרנט שלא לדבר על הרחבת שטח פעילות, אם עד היום העסק הפיזי שלך התמקד בעיר או איזור ספציפי כעת הוא נגיש לכל העולם, יש לך כעת עסק חדש שפתוח 24 שעות ביממה, ללא עלויות עובדים, שטח מדף, חשמל, מים ועוד...
שיווק ממוקד לקוח - שיווק במנועי חיפוש מביא לאתר תנועה ממוקדת של גולשים אשר מחפשים את השירות או המוצר שאנו משווקים.

3) פרסומית - האינטרנט זו המדיה הפרסומית הזולה ביותר וגם מבחינת עלות מול תועלת היא האפקטיבית ביותר. מאוד לא יעיל לפרסם באינטרנט ללא אתר, אפשרי אבל לא יעיל !

4) שירות לקוחות – שיפור וייעול שירות הלקוחות באמצעות שימוש במערכת אינטרנטית תעשה הרבה טוב לעסק, תקטין את מספר הטלפונים לשירותי תמיכה, תחסוך שעות עבודה וכמובן כסף.

5) נוכחות – פשוט כמו שזה נשמע, אתה חייב נוכחות באינטרנט כי היום מי שלא שם לא קיים, וכמובן שלקוחות שכבר מכירים את העסק ורוצים לברר משהו יוכלו פשוט למצוא את העסק.


כנראה שאתה לא יודע אבל אם אין לך אתר אינטרנט אתה מאבד "עבודות בטוחות", עבודות שהיית אמור לקבל דרך המלצות של לקוחות מרוצים שקיבלו ממך בעבר שירות והעבירו את פרטי העסק שלך לחברים ומכרים אבל אלה לא הגיעו אליך מהסיבה שהיום בעידן המודרני גם לאחר המלצה רוב האנשים נכנסים לאינטרנט ומחפשים אותך, אותם לקוחות פוטנציאלים רוצים לקבל סוג של חיזוק חיובי להחלטה שהם יקבלו ובעדר אתר אינטרנט החששות שלהם גוברות.

6) כלי עבודה עוצמתי – העברת מידע באמצעות תמונת בשילוב אנימציה ווידיאו לכל מקום בעולם וללא צורך בהשקעת זמן שליחה. כל המידע זמין באתרך ומחכה שלקוחות פוטנציאלים יגיעו ויתעניינו. לקוחות שמתקשרים לעסק דרך הטלפון ומתעניינים לגבי מוצר או שירות כעת יקבלו הסבר משולב טלפון וגלישה באתר העסק, קשה מאוד לתאר מוצר בטלפון אך להגיד ללקוח לבקר בדף ספציפי באתר בו מוצג המוצר מאוד פשוט וגם יותר אפקטיבי.

• ניתן להקים קטלוג אינטרנטי או חנות אלקטרונית למכירת מוצרים ולשים מוצרים שלא נמצאים על המדף בעסק עצמו, למעשה אין כלל צורך להחזיק מלאי.

• האינטרנט מוכר מוצרים שלא האמינו שנוכל למכור ומוצרים שלא חשבנו שקיימים רק צריך לדעת איך לבנות את האתר או במילים אחרות איך לבנות את העסק האינטרנטי ואני לא מתכוון לחנות אלקטרונית.

• אתר אינטרנט הוא כלי אידיאלי להציג מומחיות.

בניית אתרים בשילוב לוחות מודעות אינטראקטיביים, כך העסק יכול להציג הודעות חשובות ללקוחות ועובדים.

סטטיסטיקה - הכול מדיד, בניגוד לעסקים בעולם הפיזי, באינטרנט אנו יודעים כמה אנשים נכנסו לאתר שלנו או לדף ספציפי, כמה פנו אלינו ומתוכם כמה רכשו מוצר, מאילו אתרים הגולשים מגיעים אלינו ולאן הם "הולכים" כאשר הם עוזבים את האתר.

7) מקדם מכירות מצוין – הגדלת מספר המבקרים בעסק, הפיכת מבקרים פאסיביים למתעניינים ומתעניינים ללקוחות פעילים ובעתיד גם לממליצים.
באמצעות הפעלת מועדון לקוחות באינטרנט אנו יכולים לשמור על קשר עם לקוחותינו ולהגדיל מכירות בזמן מאוד קצר, קצר כמו שליחת הודעה מהירה על מבצע או פשוט לשאול אותם מה הם צריכים ?

 


לסיכום, טעות נפוצה : להקים אתר אינטרנט, לסמוך על המעצבים והמתכנתים שיתכננו עבורכם את העסק האינטרנטי ולבסוף לסמן וי ולהמתין לתוצאות.

המעצב יעצב אתר יפה אך לא שימושי ובעיקר לתיק העבודות הפרטי שלו, המתכנת לא מבין את משמעות המילה אסטטיקה והוא יגרום לאתר להיות מאוד מסובך לגולש הממוצע וכך תאבדו גולשים שכבר לא יחזרו לבקר שנית באתרכם. באינטרנט אין הזדמנות שנייה והמרחק בין אתר לאתר מתחרה הוא "הקלקה" על כפתור אחד בלבד.

כדי להקים עסק אינטרנטי ולא רק אתר אינטרנטי יש לקחת איש שיווק שעיקר מומחיותו הינה תכנון , בניית אתרים שיווקיים וכמובן הדבר המרכזי קידום אתר אינטרנט בגוגל.


נכתב ע"י אילן שוורץ – משווק עסקים באינטרנט

פרסום ראשון :27/03/2009 23:33:52
עדכון אחרון :24/09/2019 11:28:23
עדכונים אחרונים
מבצעי שיווק וקידום חדשים!
כל מה שהעסק שלך צריך במרחק של קליק!
לידים איכותיים, פרסום בגוגל, שיווק בפייסבוק ועוד...